CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Blog

 

AKTUALITY

 

ČLÁNKY

Facebook share

 

Staňte se skutečnými pány svého stínění

 

Také byste někdy potřebovali být na více místech zároveň? Ruší vás sluneční paprsky při vaření, ale zrovna nemůžete odejít od plotny? Nebo vás zaskočí slunce během sledování filmu při té nejnapínavější scéně? Řešení je jednoduché – pořiďte si elektricky ovládané stínění. Nebo stínění zapojte do chytré domácnosti a synchronizujte ho s osvětlením, topením či bezpečnostními prvky.

 

Ovládejte venkovní stínění odkudkoliv

 

Díky dálkovému ovládání už se nikdy nebudete muset uprostřed konverzace s přáteli zvedat od stolu, abyste zatáhli žaluzie nebo rolety, ani odbíhat od práce na zahradě, aby se vám místnost vyhřála sluncem, které se právě objevilo zpoza mraků. Stínění můžete ovládat jak pomocí přenosného dálkového ovladače, tak přes mobilní aplikaci. Díky tomu ho lze stahovat či vytahovat nejen odkudkoliv z domu nebo ze zahrady, ale také když jste pryč, abyste měli doma po příjezdu ideální světlo i teplotu.

 

Mít správně nastavené venkovní stínění je pro vaše pohodlí zásadní. Proto je dobré už při jeho výběru zvážit, zda si pořídíte stínění na ruční či elektrické ovládání. Oběma způsoby lze ovládat jak venkovní žaluzie, tak venkovní rolety či svislé fasádní clony. Předokenní žaluzie jsou velmi účinné – dokážou snížit teplotu v místnosti až o 10 °C. Venkovní rolety k tomu navíc fungují jako zvuková a tepelná izolace. Moderní alternativou k roletám a žaluziím jsou svislé fasádní clony, které oživí každý dům a ochrání vás před sluncem, větrem i pohledy sousedů.

 

Chytré a bezpečné

 

Počasí je někdy nevyzpytatelné, ale i před jeho nástrahami můžete být o krok napřed. Exteriérové stínění lze totiž doplnit o sluneční a větrná čidla. Sluneční čidla napojená na pohon automaticky stáhnou venkovní rolety, aby zabránily přehřátí místnosti. Zaznamenají-li čidla sluneční paprsky v zimě, naopak zajistí automatické vytažení žaluzií, aby se vám domácnost vyhřála. Ušetříte tak za vytápění či klimatizaci. Větrná čidla zase ochrání okna před deštěm a větrem.

 

Venkovní stínění na dálkové ovládání vám také zajistí větší bezpečí. Pohon s vhodným příslušenstvím totiž zabrání násilnému otevření. Inteligentní roletové pohony také dokážou rozpoznat překážku a ochrání rolety před přimrznutím.

 

Stínění jako součást chytré domácnosti

 

Automaticky ovládané rolety a žaluzie se mohou stát součástí vaší chytré domácnosti. Náš partner, společnost Somfy, nabízí široký sortiment pohonů pro všechny typy stínění, které můžete prostřednictvím systémů TaHoma® nebo Connexoon snadno zapojit do své inteligentní domácnosti. Díky tomu budete mít celou domácnost hravě pod palcem.

 

Nejenže budete moct ovládat stínění ve všech místnostech zároveň, ale automatizace vám také umožní synchronizovat stínění s osvětlením nebo topením. Když například v zimě vysvitne slunce, rolety se samy vytáhnou a ve stejnou chvíli se vypne topení. Jakmile se počasí zhorší, rolety se zatáhnou a topení se opět spustí. Chytrá domácnost vás také zbaví obav o váš dům v době, kdy nejste doma. Bude vás totiž informovat, zda byly rolety či žaluzie v pořádku staženy nebo zda se v jejich dráze náhodou objevila překážka.

 

Inteligentní domácnost od Somfy nabízí i pokročilé scénáře, které se po předchozím nastavení spouští automaticky. Co si pod tím představit? Třeba že se vám ráno v určitý čas samy vytáhnou rolety v ložnici, vejdete do předem vytopené kuchyně, kde už z bezdrátových reproduktorů uslyšíte své oblíbené písně. Po vašem odchodu z domu se pak automaticky zamknou všechny dveře a otevřou se garážová vrata. Nastavit si můžete přesně takový scénář, který bude vyhovovat vašim každodenním rituálům.

 

ČLÁNKY

Facebook share

 

Oživte domov látkovým stíněním

 

 

 

ČLÁNKY

Facebook share

 

Nenechte montáž venkovního stínění na poslední chvíli

 

 

 

AKTUALITY

Facebook share

 

Otevřeli jsme novou prodejnu na Praze 2

 

Do konce roku nabízíme slevu 10 %.

 
 
 
 

PROKLIMA stínicí technika, s.r.o.

Krejčího 43/3

180 00 Praha 8

Tel.: 733 697 871

objednavky@proklima.cz

 
 

Kontaktní linka je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 8 - 15 hod.

facebook   youtube   instagram

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 733 697 871
     
  objednavky@proklima.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT