CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Kariéra

 

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti obchodu?


Jsme společnost Proklima stínící technika s.r.o., a na českém trhu se pohybujeme od roku 2005. Za tu dobu jsme se postarali o více než 2 milióny oken. Zabýváme se nejen prodejem a montáží žaluzií, ale i markýz, pergol a dalších druhů stínící techniky. Účelem naší firmy je pomoci zákazníkům v odstranění nepříznivých účinků slunečního záření a vytvoření příznivého klimatu v interiéru a exteriéru budov.

 

Jelikož máme práce více než dost, a na trhu je ještě spousta klientů, kteří by naše produkty ocenili, rozhodli jsme obohatit náš tým o novou posilu:

Obchodník/konzultant pro velkoobchodní zákazníky

Potřebujete za sebou vidět hodnotné výsledky práce?
Baví vás se ve své práci neustále posouvat a vzdělávat?

Dává vám smysl vytváření příjemného prostředí pomocí stínící techniky?

Pokud je vaše odpověď 3x „ano“, možná hledáme právě vás! 


Jaké budou vaše hlavní cíle?

Jak si vás přestavujeme?

Pokud si budeme rozumět a domluvíme se na spolupráci, stanete se součástí stabilní firmy, která má budoucnost. Budete se moct pyšnit tím, že děláte pro společnost, která má kvalitní produkty, a zakládá si na profesionálním servisu. Dáváme i na svou práci dlouhodobé záruky. Naše zákazníky pak můžete uvítat v příjemném prostředí našich showroomů (neprodáváte jen z katalogu). Navíc si svou práci můžete částečně přizpůsobit svým potřebám. Jsme tým lidí, který si zakládá na otevřených vztazích a důvěře.


Pokud tedy hledáte dlouhodobou stabilní práci, kde se budete moct neustále rozvíjet, vyplňte prosím vstupní dotazník na následujícím odkazu. Těšíme se na vás.

https://tech.performia.com/jobs/32469.58223.54130  


Výběr této pozice pro nás zajišťuje společnost PERFORMIA, spol. s r.o., proto prosím své přihlášky do tohoto výběrového řízení směrujte přes výše uvedený odkaz, popř. můžete své dotazy poslat na e-mail slacalkova@performia.cz. Děkujeme.

  

 

 
 
 
 

PROKLIMA stínící technika, s.r.o.

Vrchlického 1306/5a

150 00 Praha 5

Tel.: 733 697 871

objednavky@proklima.cz

 
 

Kontaktní linka je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 8 - 15 hod.

facebook   youtube   instagram

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Reakci na zaslané dotazy/poptávky odesíláme do sedmi pracovních dní

 

Rychlý kontakt

 

  +420 733 697 871
     
  objednavky@proklima.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT