POPTÁVKA

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

 

Počátky naší společnosti spadají do roku 1996, tedy do roku založení výrobní společnosti Servis Climax a. s. V té době začala být stínicí technika na vzestupu a zákazníci začali vnímat stínění jako důležitou součást svého bydlení. Climax se tedy začal specializovat na výrobu kvalitních produktů stínění jak domácností, tak i jiných objektů. Jeho cílem byla tvorba kvalitních výrobků a hledal pro ně prodejní kanál. Takový kanál, který by znal dokonale jejich výrobky a nabídl konečným zákazníkům prvotřídní služby spojené s prodejem a montáží nejen na Vsetínsku, ale také v rámci jiných regionů.

 

Sílící požadavky klientů po dodávkách kvalitní stínicí techniky včetně dodávky s montáží, byli základním impulsem ke vzniku naší společnosti.

 

Proklima stínící technika s. r. o. jako taková byla zapsána do obchodního rejstříku v prosinci 2005. Tímto zápisem se transformovala z pobočky Servis Climax, a. s. do její dceřiné společnosti. Nyní představuje firmu zcela samostatnou. Naše produktové portfolio se během let rozrostlo na několik desítek druhů produktů s dalšími mnoha variantami barevného a montážního provedení. Nabízíme nejen výrobky značky Servis Climax a. s., ale i dalších společností jako je rakouská Leha nebo firma Bematech. V roce 2021 jsme rozšířili sortiment o garážová vrata od společnosti Hörmann. Kromě maloobchodní činnosti nabízíme i možnost velkoobchodní spolupráce s odběrateli a pozáruční servis výrobků značky Servis Climax, a. s.

 

Za dobu trvání společnosti jsme se postarali o více než 2 milióny oken. Máme zkušenosti se zastíněním prakticky jakýchkoliv typů prostor od rodinných domů, zimních zahrad až po velké kancelářské i obchodní komplexy. Díky dlouholeté zkušenosti s prodejem a montáží žaluzií, markýz, pergol a dalších druhů stínící techniky jsme získali cenné znalosti. Typy stínění, možnosti provedení a široké spektrum barev si můžete prohlédnout na našich showroomech. Technické poradenství vám poskytne náš zkušený personál.

 

MILNÍKY SPOLEČNOSTI
POMÁHÁME
 

 
 
 
 
 

PROKLIMA stínící technika, s.r.o.

Vrchlického 1306/5a

150 00 Praha 5

info@proklima.cz

 
 

facebook   youtube   instagram

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

POPTÁVKA

 
 
 

Reakci na zaslané dotazy/poptávky odesíláme do sedmi pracovních dní

 

Rychlý kontakt

 
  objednavky@proklima.cz